ЯНГОЛИ ПАМ’ЯТІ

Друк
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

День пам'яті загиблих за Гідність та Свободу – це важливий час для вшанування тих, хто віддав своє життя за ідеали незалежності та гідності України.

21 листопада 2023 року Тарутинським селищним будинком культури проведені акція та вахта пам'яті до Дня вшанування пам'яті загиблих за гідність та свободу в Україні під назвою "Янголи пам'яті". Учасники художньої самодіяльності Тарутинського будинку культури створили паперових янголів. Вони були закріплені на деревах поруч з меморіальним комплексом загиблих воїнів як символ пам'яті про полеглих та вираз поваги і солідарності з тими, хто втратив близьку людину.

Також були запалені лампадки, які на фоні паперових білих янголів служили виразом вшанування пам'яті та висловлювання поваги Героям, які поклали своє життя на олтар патріотизму.

Тарутинський СБК

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.