ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ БОРЦІВ ТАРУТИНСЬКОЇ ДЮСШ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ

Друк

8 листопада троє вихованців Тарутинської дитячо-юнацької спортивної школи Дем’ян Балабан, Олександр Фільчев (Серпневе) та Сергій Руснак (Тарутине) взяли участь у турнірі з вільної боротьби в м. Кеушєнь Молдови.

Наші юні спортсмени разом із своїми однолітками з Вінниці та Вінницької області достойно представили Україну на міжнародних змаганнях та показали досить непоганий результат.  Дем’ян Балабан посів І місце у ваговій категорії 65 кг. Сергій Руснак зайняв ІІІ місце, вагова категорія 31 кг. А Олександр Фільчев, якій успішно виступав на інших турнірах, посів V місці (вагова категорія 62 кг).

Беручі участь у турнірах різного рівня юні спортсмени набувають змагального досвіду, підвищують свою майстерність, вдосконалюють спортивні уміння і навички.

Бажаємо вихованцям ДЮСШ успіхів у спорті та навчанні, міцного здоров’я та мирного неба!