ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Друк

До міжнародного дня осіб з інвалідністю Тарутинська селищна рада планує надати адресну матеріальну допомогу дітям з інвалідністю та дорослим особам з інвалідністю І групи підгрупи А і В, які зареєстровані та проживають на території  Тарутинської громади.

Відділ соціального захисту населення Тарутинської селищної ради просить завчасно перевірити та за потребою оновити інформацію щодо наявності діючих підтверджуючих документів (копії паспорту, ідентифікаційного номеру, посвідчення) та банківських реквізитів для перерахування призначеної допомоги (навіть якщо ви вже надавали реквізити минулого року).

Прийом копій необхідних підтверджуючих документів розпочнеться з 07 листопада  та триватиме  до 25 листопада 2023 року.

Мешканці смт Тарутине надають копії необхідних документів за адресою: смт Тарутине, вул. Шеченка Тараса, 2, Відділ соціального захисту населення.

Мешканці сіл надають копії необхідних  документів головним спеціалістам відділу в своїх старостатах.

Прохання до всіх мешканців громади:  проінформуйте про даний захід своїх знайомих, родичів, сусідів, які мають право на отримання даного виду допомоги, але не мають змоги ознайомитись з цим оголошенням.

Наголошуємо, що задля отримання будь якої матеріальної допомоги заявник повинен кожен  раз надавати актуальні банківські реквізити, тим самим підтверджуючи, що карта активна, діюча, що установа банку обслуговує ваш рахунок.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.