ПРО НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ПІДГІРНЕ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-a6f86d71a3f15de443df4bf36f450dc18d0ba7f3ecfdf4394fb19e579976c52b_c440d0a198b34258-250x150.jpg)
Сьогодні в приміщені Підгірненського старостату Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів виїзний прийом громадян. Виїзний прийом дає можливість громадянам особисто зустрітися з головою, висловити свої проблеми та запитання, а також спільно із місцевою владою знайти оптимальні шляхи їх вирішення. Прийом громадян відбувся за участю секретаря… Докладніше