З ЮВІЛЕЄМ, ШАНОВНА МАРІЄ ДАНИЛІВНО!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/srsr-250x150.jpg)
13 жовтня в Слобідській гімназії в урочистій обстановці з ювілейним Днем народження вітали прекрасну жінку, чудову людину, мудрого керівника, директорку закладу Табакар Марію Данилівну. Селищний голова Сава Чернєв та староста Калачівського старостинського округу Валентина Олєй привітали ювілярку щирими словами-побажаннями. Від імені Тарутинської селищної ради Сава… Докладніше