ТАРУТИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА СЕРПНЕВЕ ІЗ ХРАМОВИМ СВЯТОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-e00268df17781a423d90090ae9beb345dc76e719e72cf91bae59fb384fb67066_c1bb47136ec4e693-250x150.jpg)
9 жовтня у День Представлення апостола Іоанна Богослова мешканці селища Серпневе відзначають Храмове свято. З цієї нагоди Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, заступник селищного голови Олена Сілоч, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова побували в смт Серпневе та відвідали Храм селища. Вони привітали православну… Докладніше