Продовжується збір коштів на придбання автомобіля для військових 28 бригади – наших земляків
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Авт.Кіс.Ден.-250x150.jpg)
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Продовжується збір коштів на придбання автомобіля для військових 28 бригади – наших земляків. Цей автомобіль дуже необхідний для виконання бойових завдань. Він додасть мобільності, полегшить і без того важку роботу наших захисників та дасть хлопцям можливість пересуватися швидко та… Докладніше