ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-61893fddcb194a9e93447e2bfd8c267ec706d309da629f5a8f5ee0980333e4e6_21d8fa1c1a4da1b8-250x150.jpg)
Заступник Тарутинського селищного голови Олексій Судак 18 жовтня 2023 року провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Членами комісії було розглянуто питання… Докладніше