Серпнева конференція педагогічних працівників Тарутинської громади

Друк

29 серпня 2023 року відбулась Серпнева конференція педагогічних працівників Тарутинської громади.

В роботі конференції взяли участь: Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, секретар селищної ради Анетта Куракова, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова, заступник селищного голови Олена Сілоч, керівники, педагогічні працівники та учні закладів освіти. 

Сава Чернєв привітав освітян із початком навчального року, подякував за плідну працю та побажав в першу чергу миру і наснаги у роботі усім присутнім. Окрім вручення подяк педагогічним працівникам, Сава Степанович нагородив грошовими сертифікатами медалістів та випускників дев'ятих класів, які отримали свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою.

 До порядку денного конференції було включено питання:

- про підсумки діяльності закладів освіти у 2022/2023 навчальному році;

- порівняльний аналіз очної і дистанційної форми навчання.

 Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Кушнір доповіла про виконання програм розвитку освіти, спорту, національно-патріотичного виховання у ЗЗСО громади, підвела підсумки роботи за минулий рік, відзначила досягнення роботі закладів освіти, визначила завдання та плани на новий навчальний рік, в якому очікуємо покращення показників і в освітньому процесі, і у виховному напрямку, і в спорті, підвищення результативності роботи педагогів та, звичайно, наших вихованців.

 Цей період показав, що вчителі - творчі і винахідливі особистості, які вміють виходити із будь-якої складної ситуації.

 Щастя, мудрості, натхнення, творчості і невичерпної енергії вам, шановні колеги. Нехай добробут завжди буде у ваших оселях і мирне небо над нашою країною!

 

Відділ освіти, молоді та спорту

Тарутинської селищної ради

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.