Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем визволення селища Тарутине та колишнього Тарутинського району від німецько-фашистських загарбників

Друк

З Днем визволення селища Тарутине та колишнього Тарутинського району від німецько-фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності. Так, минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Тож, шановні ветерани, ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги, сміливість знищили підступні наміри ворога. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

Щиро вітаю ветеранів, працівників фронту і тилу, вдов та дітей війни з 79-ою річницею визволення Тарутинщини та висловлюю безкрайню вдячність, повагу та шану за подвиг усіх тих, хто кував перемогу в тилу та фронті, хто віддав за неї своє життя та бажаю усім нині живим міцного здоров’я, бадьорості духу, затишку, ласки, турботи та сімейного добробуту!

У часи сьогодення, на жаль, історія повторюється і знову гинуть кращі сини і доньки. Зі зброєю в руках вони гордо продовжують справу пращурів – захищають власну землю.

Тому велика подяка усім захисникам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Честь вам і слава!

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.