Зустріч селищного голови зі співробітниками громадської організації «Десяте квітня»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/21-1-250x150.jpg)
Виконавчим партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй (UNHCR Ukraine) у справах біженців в Україні є громадська організація «Десяте квітня». Сьогодні Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів робочу зустріч зі співробітниками ГО «Десяте квітня» в м.Одеса. Під час зустрічі обговорили питання щодо потреб внутрішньо переміщених осіб, які… Докладніше