Подяка німецькому товариству «Бессарабський дім»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/66-250x150.png)
Тарутинське німецьке товариство «Бессарабський дім», яке очолює Світлана Крук, бере активну участь у життєдіяльності Тарутинської громади. І зараз, коли в країні йде війна, товариство «Бессарабський дім» за підтримки німецьких друзів, долучилося до надання допомоги жителям Тарутинської громади. Днями С.Крук передала Тарутинській селищній раді… Докладніше