Толока на Тарутинському ставку
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/89-1-250x150.jpg)
Сьогодні працівники апарату Тарутинської селищної ради, відділу культури і туризму, Тарутинського селищного Будинку культури, робітники з благоустрою селища Тарутине, технічний персонал Тарутинської школи, місцеві активісти з дітьми взяли участь у прибиранні та благоустрої території біля ставку. За чотири години зробили чимало: зібрали гілля в обгорілому… Докладніше