Допомога з Благодійного фонду «Шляхетна справа»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/20-10-250x150.jpg)
В цей нелегкий для України час, весь український народ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Тарутинський селищний територіальна громада, висловлює щиру подяку Благодійному фонду «Шляхетна справа» в особі його керівника Сергія Шутова… Докладніше