Селищний голова Сава Чернєв привітав прихожан Свято-Петро-Павловської церкви з Храмовим святом
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/12-1-250x150.jpg)
Храмове свято є особливим днем для кожної парафіяльної громади. Як і кожного року, 12 липня в день пам’яті святих Петра і Павла у Свято-Петро-Павловській церкві селища Тарутине відбулося святкове богослужіння. У такий світлий день до Храму завітав Тарутинський селищний голова Сава Чернєв щоб… Докладніше