І знову про людську необережність та недбалість

Друк

     Є біля селища Тарутине чудові місця, де полюбляють відпочивати жителі та гості селища. Серед них – великий ставок та малий (орендований) ставок.

     Три дні тому Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим було порушено питання відновлення лісу біля ставків, у зв’язку з тим, що третя частина дерев тут висихала і треба було вжити невідкладних заходів. Для вирішення цього питання були запрошені відповідні спеціалісти, розроблений план дій. Та зберегти дерева на превеликий жаль не вдалося.

     Два дні поспіль, вчора та позавчора біля ставку виникали пожежі. Чи то навмисно, чи то із-за необережності та недбалості людей загорілася суха трава, від якої зайнялося усе навкруги. Обгоріли дерева, згорів очерет біля орендованого ставку, пожежа поширилась балкою в бік компресорної станції. Вогонь досягав висоти до 2 метрів, він знищив флору та фауну на площі майже 5 гектарів.

     Хочеться зазначити, що такі пожежі тяжко ліквідовувати, вони відбуваються в недоступних місцях, в балках, в ярах з крутими схилами, де дуже висока трава і куди не може заїхати техніка. Завдяки нашим рятувальникам пожежу вдалося загасити. Вони добре виконали свою справу, зробили, як то кажуть, все можливе и не можливе. За це їм велика вдячність від керівництва Тарутинської селищної ради.

      Шановні мешканці Тарутинської громади! Тарутинська селищна рада звертається до вас з великим проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо в спекотну погоду. Не допускати виникнення пожеж, які становлять загрозу не тільки довкіллю, а й об’єктам інфраструктури, житловим будинкам, життю  і здоров’ю людей. Закликаємо, не допускати підпалів сухої рослинності та лісових насаджень! Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, а й покарання. А якщо ви побачили загорання рослинності чи будь-яку пожежу негайно телефонуйте за номером «101».

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.