Робоча зустріч з адміністрацією ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/50-250x150.jpg)
З метою забезпечення функціонування Тарутинського аграрного професійного ліцею, надання можливості випускникам шкіл Тарутинської громади навчатися на території громади та набувати робітничі спеціальності Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів робочу зустріч з адміністрацією державного навчального закладу «Тарутинський професійний аграрний ліцей» за участю: секретаря селищної ради… Докладніше