Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем митника України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2022062416164614-250x150.jpg)
З ДНЕМ МИТНИКА УКРАЇНИ! Шановні митники! Від імені Тарутинської селищної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем митника України! Від ефективності вашої праці залежить розвиток національної економіки та створення позитивного іміджу нашої держави у світі. Злагоджена та професійна робота… Докладніше