«Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-05-dc4953d07bf1f6165dbc214bc07185910cb191bba03b5d25f2906e55bd1df14a_c80ddb92cfed7542-250x150.jpg)
14.06.2022 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради спільно з Тарутинським селищним центром соціальних служб був здійснений виїзд до села Слобідка з метою реагування на повідомлення щодо випадку вчинення домашнього насильства над дитиною. В ході проведеної роботи з батьками та дитиною, встановлено, що факт… Докладніше