Надійшла наступна частина невідкладної підтримки від Програми «U-LEAD з Європою»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-01-731ef111d9c842c918a77874620216894538bf44fcacef7d49a87e584f325023_6dad75d340579e51-250x150.jpg)
З перших днів російського вторгнення Тарутинська громада приймає в себе вимушено переміщених осіб та допомагає військовослужбовцям. Тож виникає потреба у придбанні обладнання й інших невідкладних речей для облаштування місць тимчасового перебування. Допомагають нашій громаді у цьому партнери, благодійні організації, небайдужі люди. На цьому тижні Тарутинська… Докладніше