Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з святом останньго дзвоника
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/image-250x150.jpg)
Шановні випускники, учні, вчителі та батьки! Вітаю усіх з закінченням ще одного шкільного року! Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для дітей, вчителів та батьків, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні, спочатку в умовах карантину, а потім – воєнного стану. Впевнений,… Докладніше