Невідкладна підтримка від Програми «U-LEAD з Європою»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/136-250x150.jpg)
З перших днів російського вторгнення Тарутинська громада приймає в себе вимушено переміщених осіб та допомагає військовослужбовцям. Тож виникає потреба у придбанні обладнання й інших невідкладних речей для облаштування місць тимчасового перебування. Допомагають нашій громаді у цьому партнери, благодійні організації, небайдужі люди. На цьому тижні Тарутинська… Докладніше