Медичних працівників Тарутинської громади привітали з професійним святом
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/56-250x150.jpg)
Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в Україні в третю неділю червня, в Тарутинському селищному Будинку культури відбувся урочистий захід для працівників охорони здоров’я. «Професія медика… Докладніше