Про залучення інвестицій у розвиток громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/20220628_165340-250x150.jpg)
Український народ впевнений у своїй перемозі, і тому вже зараз розробляються плани відновлення нашої країни з залученням іноземних інвестицій. Саме питання залучення інвестицій з Німеччини та країн-партнерів Німеччини було обговорено під час робочої зустрічі Тарутинського селищного голови Сави Чернєва та директора німецької Громадської наукової організації… Докладніше