Відбулась щотижнева апаратна нарада селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Image00001-17-200x150.jpg)
Під головуванням Тарутинського селищного голови С. Чернєва 29 листопада 2021 року відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками комунальних некомерційних підприємств та структурних підрозділів Тарутинської селищної ради за участю заступників селищного голови. У ході апаратної наради обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються охорони… Докладніше