Благоустрій подвір’я Виноградівської школи
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Image00004-4-200x150.jpg)
У Виноградівському навчально-виховному комплексі завершуються роботи з благоустрою шкільного подвір’я. Тут прокладена широка тротуарна доріжка загальною площею 330 кв.м. від центрального входу школи до будівлі шкільної їдальні. Роботи з укладання плитки проводить ТОВ «Дабутехстрой» (керівник А.Бучков). 22 листопада селищний голова Сава Чернєв разом… Докладніше