Привітання працівників Тарутинського селищного центру соціальних служб
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Image00005-1-200x150.jpg)
У першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери, чия професія передусім визначається категоріями доброти і гуманізму. День працівника соціальної сфери об’єднує людей, які опікуються соціально-незахищеними категоріями населення. Працювати зараз з людьми, які потребують більше всього соціальної допомоги – це… Докладніше