В Одесі та Одеській області, Національна поліція спільно з Держпродспоживслужбою, проводять щоденні рейди по закладах (магазини, торгові центри, супермаркети, ресторани, кафе) на предмет дотримання протиепідемічних норм
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/1213-250x142.png)
В Одесі та Одеській області, Національна поліція спільно з Держпродспоживслужбою, проводять щоденні рейди по закладах (магазини, торгові центри, супермаркети, ресторани, кафе) на предмет дотримання протиепідемічних норм. На одному з таких рейдів – побувала знімальна група телеканалу «Репортер». Деталі – у відео.