Щотижнева апаратна нарада Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Image00001-2-200x150.jpg)
Тарутинський селищний голова Сава Чернєв 1 листопада 2021 року провів щотижневу апаратну нараду селищної ради. У нараді взяли участь: заступники селищного голови О.Сілоч, В.Дундер та І.Долгорук, керівники комунальних некомерційних підприємств та структурних підрозділів селищної ради. В ході апаратної наради були підведені підсумки роботи… Докладніше