Привітання селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників сільського господарства
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/125184182_376134353634866_1397332822451004079_n-214x150.jpg)
Шановні працівники агропромислового комплексу Тарутинської громади! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якій працюють дбайливі господарі…. Докладніше