Про основні питання життєдіяльності Тарутинської громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Image00003-6-200x150.jpg)
15 листопада 2021 року відбулась апаратна нарада Тарутинської селищної ради під головуванням селищного голови С.Чернєва, в якій взяли участь: заступники селищного голови О.Сілоч, В.Дундер, І.Долгорук, керівники комунальних некомерційних підприємств та начальники управлінь і відділів селищної ради. На апаратній нараді були обговорені основні питання… Докладніше