Заступник селищного голови Валерій ДУНДЕР привітав колектив Тарутинської державної податкової інспекції з професійним святом
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/20210702_131844-200x150.jpg)
2 липня у день працівників державної податкової служби України заступник Тарутинського селищного голови Валерій ДУНДЕР привітав колектив Тарутинської державної податкової інспекції Головного Управління Державної податкової служби в Одеській області ДПС України. Вітаючи податківців В. Дундер підкреслив важливість роботи цієї служби, від якої… Докладніше