Урочиста зустріч рою «Патріот» Тарутинського НВК Тарутинської селищної громади з Всеукраїнського етапу гри «Сокіл» («Джура»)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/20210710_200535_cr-250x120.jpg)
9липня 2021 року були підведені підсумки та відбулось нагородження переможців Всеукраїнського етапу гри «Сокіл» («Джура»), який проходив у м.Кропивницький з 1 по 10 липня. Рій «Патріот» Тарутинського НВК Тарутинської селищної ради посів ІІІ місце у ІІІ Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри зі стройового… Докладніше