Голова Болградської РДА та Тарутинський селищний голова відвідали центральну лікарню та центр первинної медико-санітарної допомоги
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/20-250x126.jpg)
В рамках робочого візиту до Тарутинської громади голова Болградської РДА Геннадій Бамбура з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим відвідали комунальні некомерційні заклади «Тарутинська центральна лікарня» та «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги». Головний лікар центральної лікарні Ю.Савицький ознайомив голову РДА з приймально-діагностичним… Докладніше