Рій «Патріот» Тарутинського НВК представляє Одеську область у Всеукраїнському етапі гри ”Сокіл” (”Джура”)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/76-150x150.jpg)
З 01 по 11 липня 2021 року у м.Кропивницький проходить третій, завершальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ”Сокіл” (”Джура”). Учасники гри ”Сокіл” (”Джура”) таборуються на території Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. До програми військово-патріотичної гри входять… Докладніше