Селищний голова взяв участь у серпневій нараді керівників закладів освіти Тарутинської громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG-8361d997f624bc05987a4a69a617e6f9-V-200x150.jpg)
Щорічно напередодні нового навчального року працівники закладів освіти проводять аналіз досягнень, напрацювань, новацій, обговорюють пріоритети та питання, що потребують нових підходів до їх вирішення у новому навчальному році. І традиційно це відбувається під час серпневої наради освітян. 31… Докладніше