ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДЕНЬ КРАЄЗНАВСТВА

Друк

Щорічно 28 травня у нашій державі відзначається Всеукраїнський день краєзнавства, який об’єднує тисячі представників наукових та громадських форм дослідження рідного краю. Рішення про його встановлення та щорічне відзначення прийняв VI з’їзд Національної спілки краєзнавців України 23 січня 2017 року.
Зараз важкий час для нашої країни, для українського народу, для кожного з нас. Головні бажання у всіх нас зараз - вистояти, витримати, перемогти та дожити до нашої Перемоги.

Ворог може знищити наші музеї та бібліотеки, спалити книги та документи, але він не зможе вбити наші знання та любов до історії нашої Батьківщини, нашої України!

Щиро бажаю всім краєзнавцям, «зберігачам історії» зустріти разом день нашої Перемоги! Нехай всім вам вистачить сил та здоров’я, щоб з подвійними силою та бажанням знову поринути у краєзнавчу діяльність на благо нашої України, щоб продовжити нашу почесну місію у справі популяризації знань з історії рідного краю, патріотичного виховання молоді, в збереженні історичної та культурної спадщини України!

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.