ВІДБУВСЯ КУБОК СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ФУТБОЛУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-b42ae06e95bf627427b41efa6e992f236b887b7a242c0513e0cba834c76b04c0_249ad3af07765eb4-250x150.jpg)
Сьогодні на центральному стадіоні селища Тарутине відбувся турнір з футболу серед школярів на Кубок Тарутинського селищного голови. У турнірі взяли участь шість команд: Березинського, Підгірненського, Петрівського, Серпневського, Тарутинського ліцеїв та збірна команда Вільненського та Рівненського ліцеїв. Змагання проводилися за олімпійською системою. Юні спортсмени показали неабияку… Докладніше