ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ БАНКІВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/Pryvitannya-z-Dnem-bankivskyh-praczivnykiv-250x150.jpg)
20 травня – День банківських працівників Шановні працівники банківських установ Тарутинської громади! Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової… Докладніше