ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/Петр.приб.-250x150.jpg)
Традиційно учасники навчального процесу Петрівського ліцею та комунальне підприємство «Петросталь» разом беруть участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яка проводиться в квітні-травні. На минулому тижні учні, вчителі та працівники комунального підприємства разом очистили русло річки Скіноса, прибрали територію сільського стадіону та отримали багато… Докладніше