ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/meds12345-250x150.jpg)
ШАНОВНІ МЕДСЕСТРИ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Міжнародний день медичної сестри щороку відзначається 12 травня (в День народження Флоренс Найтінгейл, однієї з засновниць служби сестер милосердя). День медичної сестри проводиться з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – Міжнародну Раду медичних сестер. В… Докладніше