ВЕТЕРАНА ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ПРИВІТАЛИ З ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441075406_1131039521477675_8943148024485744513_n-250x150.jpg)
З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерана війни 1939 – 1945 років Василя Степановича Хомиженко, мешканця с-ща Тарутине привітали секретар Тарутинської селищної ради Анетта Куракова, заступник селищного голови Олена Сілоч, начальник відділу культури та туризму селищної ради Ніна Шишкова та… Докладніше