ГОЛОВКОМ ЗСУ СИРСЬКИЙ ВРУЧИВ «ЗОЛОТИЙ ТРИЗУБ» МІНОМЕТНИКУ КОВАЛЬСЬКОМУ З ТАРУТИНОГО
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/Віт.Ков.1-250x150.jpg)
Віталій Ковальський із Тарутиного, що в Болградському районі Одещини, воює на Бахмутському напрямку з червня 2023 року. Він – головний сержант мінометної батареї зі складу 22-ї окремої механізованої бригади. З нагоди Дня піхоти Віталій Миколайович отримав відзнаку Міністерства оборони України «Залізний хрест». Медаль йому вручав… Докладніше