Наближаються Поминальні дні, і в цей період мешканці селища прибирають на могилах своїх рідних та близьких.
Аби люди змогли упорядкувати місця поховання, на усі кладовища селища завезений пісок.
Тарутинська селищна рада звертається з проханням до мешканців селища викидати сміття у відведених місцях та активізувати роботи щодо прибирання могил померлих для надання змоги робітникам селищної ради вчасно вивезти накопичене сміття з територій кладовищ.