Заступник Тарутинського селищного голови Олексій Судак 18 жовтня 2023 року провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.
Членами комісії було розглянуто питання щодо надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно двох малолітніх дітей.
В ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовані факти і обставини по даному питанню, прийнято рішення в інтересах дітей та згідно чинного законодавства.
Служба у справах дітей
Тарутинської селищної ради