З 25 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ НА ОДЕЩИНІ ПРОВЕДУТЬ ОСІННЮ КАМПАНІЮ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

Друк

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні з 25 жовтня 2023 року на Одещині проведуть осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин. Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області.

Цьогоріч у зв’язку із введенням воєнного стану всі роботи з розповсюдження вакцини будуть здійснені без застосування авіації. Осіння кампанія пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу в області буде проводитися наземним розподілом, а саме: робочі групи вручну розкладатимуть принади із вакциною з обов’язковим урахуванням мінної небезпеки.

В Болградському районі принади будуть розкладені на заздалегідь визначеній площі, яка погоджена із районними військовими адміністраціями (крім населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів, автодоріг). Планується охопити територію площею 1821,29 кв. км, на якій буде розкладено 45532 принад із вакциною, де задіяно 61 група із 196 осіб.

Пероральна імунізація від сказу – єдиний дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких та бродячих тварин проти сказу.

Для інформації!

Поживні принади з вакциною – це (брикети) коричневого кольору розміром із сірникову коробку. Всередині брикету розміщена желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м’ясо-кісткового борошна, який приманює тварин на великих відстанях.

Важливо!

Принади безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але в разі виявлення брикетів із вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.