ПОНАД 150 ЮНИХ БОРЦІВ ОДЕЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТУРНІРІ, ЩО ВІДБУВСЯ 14 ЖОВТНЯ В ТАРУТИНЕ

Друк

7 років тому був започаткований Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті видатного тренера Тарутинщини Петра Георгійовича Арабаджи, який 36 років очолював Тарутинську дитячо-юнацьку спортивну школу та виховав не одне покоління спортсменів. Серед його вихованців титулований борець України, Чемпіон Європи та двічі бронзовий призер світу Василь Михайлов.

14 жовтня 2023 року в селищі Тарутине відбувся V турнір з вільної боротьби пам’яті П.Г.Арабаджи. В ньому взяли участь понад 150 юних борців з Тарутинщини, м.Арциз, м.Білгород-Дністровський, м.Болград, м.Ізмаїл, м.Кілія, м.Одеса, м.Татарбунари, смт.Сарата.  Цього року із-за воєнного стану в країні не змогли приїхати на змагання борці з сусідніх країн та інших областей України.

Розпочався турнір церемонією відкриття за участю художніх колективів Тарутинського селищного БК,  урочистою ходою команд-учасниць, виконанням Державного гімну України, хвилиною мовчання за загиблими військовослужбовцями і мирними жителями та підняттям Державного прапора України.

Зі словами привітання до учасників та гостей свята звернулися: Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, помічник депутата Верховної Ради України Антона Кіссе Ольга Кічіджи, ветеран спорту та друг П.Г.Арабаджи Василь Карастан.

У своєму зверненні до присутніх селищний голова підкреслив, що проведення таких турнірів дуже важливо для продовження справи видатного тренера нашого краю, для зміцнення здоров’я підростаючого покоління та розвитку і підтримки молодих спортсменів.

Майже 6 годин на центральному стадіоні смт Тарутине на двох килимах змагалися юні дарування у 19 вагових категоріях. У не простих сутичках кожен з них продемонстрував усю свою силу, майстерність та боровся за перемогу.

По завершенню змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів турніру. Грамоти, спортивні медалі особливого зразку та грошові винагороди вручали спонсори турніру, підприємці, керівники сільгосппідприємств, ветерани спорту Тарутинської громади.

Закриваючи турнір, селищний голова подякував усім учасникам та організаторам за активну участь у його проведені,  за підтримку розвитку спорту в нашій громаді, а дітям побажав подальших спортивних досягнень.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям, які ціною власного здоров’я та життя виборюють свободу і незалежність України, за можливість проводити для дітей такі турніри!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.