На капітальний ремонт укриття Тарутинського ліцею виділяються кошти з державного бюджету

Друк

Згідно розпорядження Одеської обласної державної адміністрації Тарутинській селищній раді виділені кошти на капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту у Тарутинському ліцеї. Ці кошти спрямовані у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти у 2023 році.

Обов’язковою умовою надходження субвенції є співфінансування капітального ремонту захисної споруди з місцевого бюджету. Рішенням сесії Тарутинської селищної ради від 15 червня 2023 року №   Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий  бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік» з місцевого бюджету Тарутинської селищної ради виділяється 500 тисяч грн. на дані цілі.

Очікуємо надходження коштів з державного та обласного бюджетів, аби був проведений капітальний ремонт в укритті Тарутинського ліцею, щоби усі учні одночасно навчалися у очному режимі в безпечних та комфортних умовах.

Сподіваємось, що споруда буде відремонтована з дотриманням всіх вимог щодо будівництва.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.