У Тарутинській центральній лікарні представили нового керівника закладу

Друк

Сьогодні відбулося представлення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня»  Тарутинської селищної ради – Пулєвої Ірини Василівни, яка призначена на посаду відповідно до розпорядження Тарутинського селищного голови від 07.06.2023р. №167-К.

Контракт Тарутинської селищної ради з попереднім керівником закладу Савицьким Юрієм Владиславовичем завершується 8 червня 2023 року. За особистим бажанням Юрій Владиславович не погодився на підписання нового контракту, він продовжить роботу лікарем Тарутинської центральної лікарні.

Нового керівника колективу медичних працівників представив селищний голова Сава Чернєв.

Насамперед, селищний голова щиро подякував Савицькому Ю.В. за сумлінну працю, відповідальне відношення до роботи, за збереження медичного закладу та його колективу.  

Зі словами подяки до колишнього керівника центральної лікарні звернулися Олена Сілоч та його колеги.

Представляючи нового керівника КНП «Тарутинська центральна лікарня», Сава Чернєв відмітив, що основною задачею генерального директора залишається збереження лікарні та її працівників, в чому селищна рада завжди буде підтримувати керівництво КНП, а також подальша злагоджена робота всього колективу, надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги кожному пацієнту.

Пулєва І.В. звертаючись до присутніх, зазначила, що налаштована на результативну співпрацю та висловила впевненість у роботі всього колективу, як однієї команди, задля надання якісних медичних послуг населенню.

Тож, бажаємо новопризначеному очільнику Тарутинської лікарні професійного росту та звершень, наполегливості в реалізації планів розвитку лікарні, атмосфери підтримки і взаєморозуміння в колективі.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.