Про надання одноразової матеріальної допомоги

Друк

        Тарутинська селищна рада завжди дбає і допомагає соціально незахищеним мешканцям громади. Прагнучи допомогти такій категорії населення селищною радою була прийнята Комплексна програма соціальної підтримки населення Тарутинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

        Звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги розглядаються відповідною комісією селищної ради. Даний вид допомоги надається один раз на рік. До уваги комісії беруться надані документи та враховуються пропозиції членів комісії. 99% звернень громадян на надання матеріальної допомоги вирішуються позитивно.

        З початку 2022 року матеріальну допомогу отримали 214 мешканців Тарутинської громади на загальну суму 945 тис.грн., з них:

  • за рішенням сесії селищної ради цільова адресна допомога надана 11 жителям громади на суму 200 тис.грн.;
  • 17 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС отримали допомогу на суму 17 тис.грн;
  • 3 учасникам антитерористичної операції надана допомога на суму 25 тис.грн.;
  • 61 учасник бойових дій отримав матеріальну допомогу на загальну суму 63 тис.грн.;
  • 122 жителя громади, які потребують лікування та перебувають у скрутному матеріальному становищі, отримали допомогу на загальну суму 640 тис.грн.

         У окремих випадках, коли людина потребує тривалого лікування чи на лікування необхідна велика сума коштів,  Тарутинська селищна рада формує пакет документів та направляє до Одеської обласної ради щодо надання допомоги за рахунок коштів обласного бюджету. Так, у 2022 році матеріальну допомогу з обласного бюджету отримав 21 житель громади на суму 276, 9 тис.грн.

         Питання надання матеріальної допомоги є одним із пріоритетів роботи Тарутинської селищної ради, вона направлена на те, щоб максимально допомогти жителям громади та підтримати їх у скрутний час.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.